Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz rendesadam #6031 üzenetére

    tudja a fene... szerintem egykutya az egész lassan, bérgyártásban rendelésre gyártott, összeszerelt vackok.
    szerintem annyiért egy 700g megéri, főleg ha nem futárral kell. garit adnak rá, amit hallottam, az alapján tisztességesen állnak a műszaki meghibásodáshoz.
    fsp-ről több helyen hallottam, alapjáraton halkan ciripel, ha meg átvált, elég hangos tud lenni, ez meg elég szubjektív, de engem az ilyesmi idegesít. aztán tutira kifognék valami ilyet. az akkus üzem még nem annyira, azt az évenkénti éjjeli pár darab áramszünetet biztos gond nélkül elviselném, még ha fel is ébredek rá, a hosszantartó nappali sem okoz gondot, de ha tökcsöndben ciripel, attól a falramászom. az apc smart 700-as is szeret időnként hangosan zizegni, de arról csak a projektor szokott menni.
    én ilyen tipikus otthoni felhasználásban, szobában elhelyezett htpc gép, meg néha játék, hálózati vackok, plusz pár dolog a túlfeszvédelmen, inkább maradtam végül az apc-nél, meg a konnyektorosnál, ott még úgy tudom mindig az van, ha gariidőn belül ledöglik, akkor hozzák-viszik. de lehet tévedek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák