Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    Megérkezett a Back UPS 700-asomba az új akku. Nem mértem rá csere előtt, de gondolom le lehetett merülve. Bekapcsolni megint csak úgy volt hajlandó, hogy mindent kihúzok belőle. De ekkor is eléggé berregett, gondolom a trafója.
    Aztán pár percig hagytam, elkezdtem ezt az üzenetet írni.
    Közben a programjában szóltam neki, hogy új akku van.
    Illetve elindítottam egy Self tesztet. Eközben kikapcsolt, gondolom a lemerült akku miatt.
    Viszont most nem kellett bekapcsoláskor kihúzni semmit sem már, és a hangos berregés sem volt.
    Így akkor lehet szerencsém van, és csak az akkuja volt halott?
    Bár a teszt esetén ha lemerül, de be van egyébként kapcsolva, akkor nem magától kellene újraélednie?
    Túlterhelve szerintem nincs, most a program szerint 90W fogyasztás megy át rajta. Pc, WiFi, Modem, monitor, telefontöltő.
    Illetve a villám védett csatlakozójában van egy lézer nyomi, de ott ugyebár nincs kapcsolat az akkuval.

    Egyenlőre hagyom barátkozni az akkuval, most azt mondja, hogy 66%, első próbára 100% ot mondott, de akkor kikapcsolt a self testen.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák