Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mindless

    tag

    válasz degu #97 üzenetére

    Mi akadályoz meg abban, hogy egy filmmé változtasd az életed? :)

    Ki mondja meg azt, hogy bizonyos szabályok alapján kell leélned az életed? Nincsenek szabályok, nincsenek korlátok, az egész csak a fejünkben van.

    Az autós példádhoz...

    Én pl időhatáros célokat szoktam kitűzni. Mint pl. 2013.07.13-ig veszek magamnak egy turbo diesel márkás 4x4 meghajtású terepjárót és akkor azon dolgozok, hogy az addig sikerüljön. De nyilván előtte azért ki kell próbálni azt az autót és menet közben szépen rá tudsz ébredni, hogy az kell e, de ha megvan akkor is bármikor el tudod adni és be tudod cserélni arra ami tetszik :)

    A barátnőről...

    Csak, hogy egy nagyon furcsa dolgot mondjak ezzel kapcsolatban. Egyszer mi már voltunk együtt kb. 2 évet és pocsék volt a kapcsolat a szó legszorosabb értelmében és hála istennek elváltak az útjaink. Elkezdtem magamnak programozni azt hogy milyen barátnőt szeretnék és akármilyen furcsa ő ezidő alatt pont olyanná vált mint amit én szerettem volna és belépett az életembe és azóta hihetetlen harmónia van közöttünk. Ez mágia? :) Nem hiszem...

    A sikerkönyvekkel kapcsolatban igazad van, több százat olvastam belőlük és bizony azokban szinte kivétel nélkül minden működik, a legtöbb emberrel az a baj, hogy túl korán feladja a próbálkozást.

    Nekem 5 évembe és 3 anyagi csődbe került mire azt mondhattam, hogy sikerült elérnem azt amit szerettem volna. Sokan az elsőnél feladják... Én az alapján amit ma tudok ha 20x mennék csődbe akkor is mennék tovább mert már megtapasztaltam azt, hogy bizony működik.

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz degu #97 üzenetére

    +1, szerintem is leszállt nála a köd. :D Láttam már ilyet, volt néhány ezos ismerősöm, ennél durvább is... :D

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák