Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz nap #89732 üzenetére

    Halott seggére a meleg puszi... Mindent próbáltam anno: borotvahab, szappan, tusfürdő, mindenféle márkás és nem márkás páramentesítők, még profi búvároknak való 3,5k Ft/10 ml-t is.
    A legtöbb, amit elértem, hogy valóban nem párásodott a szemüveg, legalábbis nem a megszokott módon, de a fizikát nem lehet megbaszni. Kb 0,5 mm átmérújű vízcseppek gyűltek össze a lencse felületén és egy fátyolos, homályos réteg helyett úgy láttam a világot, mint egy légy.

    pulutodurumo: nálam a drót nélküli maszk esetében ilyenkor az orromnál tényleg nem jött fel levegő, viszont mellette igen és pont a lencse mögé egyenest az alsó szempilláimra. Baromi zavaró volt, 2-3 szusszanás után igazítottam is másfelé.

    lorcsi: a törlés sem ér sokat, amíg a lencse hideg, addig lecsapódik rá a pára.

    Viszont tegnap kaptam kézhez a rendelt airsoftos védőmaszkomat. Szájat, orrot eltakarja, nem sál, nem kendő, többet nem is kívánhatnék. ;] Szerintetek egy maszkviselés ellenprzésére kijelölt személy fel van ilyenre készülve? :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák