Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz totya694 #87374 üzenetére

    Az oprendszer mindig stabil maradt, csak az aktuálisan további memóriát nem kapó alkalmazást csukta be. Hardverhiba általában pont nem ilyen.

    Az SSD tartalmát úgy ahogy van másoltam egy M.2 SSD-re, beleraktam az új Ryzen!!!!! gépembe, és azóta is úgy használom. Minden probléma nélkül. Semmilyen varázslatot nem csináltam mellé. sfc volt, Windowsom mindig friss, VGA driver újrarakás is volt
    Ezért nem hiszem, hogy a rendszer rossz lenne. Azaz hogy lehet, hogy a lapozófájl fix méretét még meggyanúsíthatom, mert amikor tényleg minden nyitva volt a Ryzenen, na akkor itt is összeomlott az Opera. Azóta átraktam automatikusra. Csak itt eleve 16GB RAM-om volt, és nehezebb belőle kifutni.

    A legrosszabb, hogy sose tudtam szándékosan előhozni a hibát. Mindig csak akkor, amikor éppen nagyon dolgoztam volna valamin.

    Volt már memtesten 1 hibát fix címen fix műveletre kihozó modulom még a DDR érában. Na az a fagyás kékhalál, horrorkombó volt. Nem olyan, mint amit a Dell csinál. Hogy bezárok mindent, megnyitom csak a Magix Vegast, és mégis végigmegy a render.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák