Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Rolly #21357 üzenetére

    Ott van h br....

    ErőVarázsló: Azért én tudok ellenpéldát mondani a szakmádból...diploma után 2 éven belül 2 szakvizsga és 350-500k nettó otthon... :U

    Bár azt nem tudom és nem akarom cáfolni h a helyzet az egészségügyben minősíthetetlenül rossz. A kedvencem amikor a szerencsétlen 90k bruttós rezidenst otthagyják este ügyelni, és ha beesik vmi a mitől összeszarja magát (már bocsánat de, van hogy szegény nem mer dönteni mert még nem látta könyvön kívül az adott esetet) akkor még azért is lebasszák - jobb esetben csak le és nem ki- ha az akkor már alvó orvostól kér konzíliumot. :W

    Én egyszer az exemmel voltam így: olyan vesemedence gyulladása volt h nem bírt lábra állni és volt 40 fokos láza. Már a hideg fürdő sem segített, hívtunk mentőt. 2 óra alatt ért ki, mondván hogy nem vérzik a beteg. Megjött egy rezidens, aki a mentősöknél más neve alatt vállalt ügyeletet, hogy legyen pénze enni. Szegény amikor meglátta Editet, azonnal rohamkocsit keresett, de nem volt a közelben uh megegyeztünk h azonnal beviszem az ügyeletes kórházba. Ez volt 23 órakor.

    II kórház ügyeletére a kezemben vittem be a lányt, mert nem volt a portáson kívül más. Egy bő óra folyosón várakozás után Edit nagy hirtelen összehányt mindent. Ekkor elvitették röntgenezni, amíg velem feltakaríttaták a folyosót. A felvétel elkészülte után kb 1:30kor fogtam magam és felhívtam Dr Kis Attila távoli rokonunkat, hogy ugyan próbáljon már meg segíteni, ne a folyosón kelljen ülni, miközben a rendelőből kihallatszik hogy nőügyeiket beszélik meg.
    Lett is azonnal "kiszolgálás", meg is jegyezték h egy "kis" csúszás miatt nem kellett volna az akkor osztályvezető főorvost felhívni. Bazz több mint 2 óra volt mire valaki foglalkozott velünk, pedig nem volt senki rajtunk kívül!
    Megértem h picipézé picimunka, de soha nem értem meg h elhivatottság nélkül miért csinálja vki?! Tisztelet a kivételnek, mert azért az is idekívánkozik hogy sok olyan ember dolgozik egészségügyben akik nélkül nem hogy összeomlana, hanem nem is lenne. :R

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák