Keresés

Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    válasz ritkaság #48539 üzenetére

    -ha szeretsz telepítgetni akkor próbálj meg egy win7(64) -et. (Sokáig nem értettem miért tudok később bejutni xp -vel, mint haver a win7 -jével a bc2 multijába. Aztán én is felnyomtam a w7 -et és már hamarabb is benn voltam mint ő. Persze nem biztos hogy mindenkinél ez bejön, de nálam működött)
    -ha igazán gyorsat akarsz akkor egy ssd kell neked

    -q6600 (G0) igen (érezhető változás)
    -ddr3 nem (nem érezhető változás)
    -1066MHz ram nem (nem érezhető változás)
    -8GB ram nem (nem érezhető változás)
    -erős vga igen (nagyon érezhető változás)

    Azt még nem tudjuk mekkora felbontáson nyomod, mert az is számít,
    és max grafika sem előny a multiban.
    Itt a linken egy Bad company 2 elemzés vga szempontjából, a grafikonokat érteni fogod.

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok tökéletes

  • SirRasor

    őstag

    válasz ritkaság #48539 üzenetére

    Nekem 1 terás samum van, de szekvenciális olvasásban és írásban 100 MB fölött van, tehát egy normális vinyóval is sok mindent el tudsz érni.

    DE ha tényleg komoly cuccot akarsz, akkor egyértelműen SSD. Tomb raidert tolom, az utolsó előtti előtti és utolsó előtti részt, tehát már az új motorral, és 1-2 másodperc alatt betölt a pálya. Sims is van a gépen, azt időileg nem tudom, de a gyors samumhoz képest párom azt mondta, hogy negyed annyi idő alatt betölt. DX-HR betöltése is érezhetően gyorsabb.

    Tény, hogy nem mindegyik játék egyforma, és valamelyiknek erősebb procc kell és amiatt nem tölt. Például Cities XL 2011-et is tolom, és ott például nem sokkal gyorsabban tölt, mert inkább a procc dolgozik.

    gergo0328 Pontosan azért hiszed azt, hogy gyors, mert nem próbáltál még SSD-t.

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

  • ben800

    aktív tag

    válasz ritkaság #48539 üzenetére

    Na,hogy én is hozzá szoljak a témához nekem x3 445+amd 6790 kombó van kicsi+ tuning de fesz emelés nincs 940/1100 a proci csak 4 magosítva de nincs l3,így kapok 35-60 között 35-t csak ritka esetben ha belenézek a sniper scopjába ,de amúgy megvan a stabil 45-50 és mindezt 1920*1080-ba és mindent kimaxoltam,ha gyorsítani akarsz akkor új proci kell neked:)
    Ui:4gb kingmax ram 1600-on,de szerintem sebességbe ugyanaz mint anno a 4 giga 800-as csx

Aktív témák