Keresés

Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz ALI_G #37791 üzenetére

    Madártelep.
    Itt a környéken több mint 10 éve van a tvnetworknek szolgáltatása. Pontosabban most már a digié ez is.

    Viszont perpill nem vagyunk teljes értékű digi ügyfelek, szóval elképzelhető, hogy csak akkor vesznek fel újakat amint kiépül a saját hálózatuk. Fejetlenség van, senki sem tud semmit, ezt a hálózatbővítést is úgy hallottam már valakitől de semmi konkrétum... Kell még sztem egy fél év, hogy letisztuljon ez az egész átállásos dolog, és utolérjék magunkat. Valószínűleg nagyobb falat lett ez nekik mint ahogy gondolták, mert nem mennek simán a dolgok. Végül is csak egy nagy internetszolgáltatót vettek meg, és két hatalmas cég összeolvadása nem egyszerű, pláne több tízezres ügyfélkörrel. Fél év, és szerintem akkor már fognak tudni érdemben is választ adni akár fejlesztési kérdésekre is, addig meg ahány ügyintézőhöz mész, annyi válasz. Még akár azt is el tudom képzelni, hogy ha ott kapásból átmentél volna egy másik ügyintézőhöz, akkor az szó nélkül szerződést kötött volna veled. :)

    Voltak itt ma a szerelők az email ügyben, és adtak digis felhasználónevet és jelszót, hogy tudjuk használni végre az email küldést is. :)) De, hogy miért nem sikerült ezt 50 ügyintézőnek elintézni, hogy valahogy megkapjuk mondjuk telefonon a szükséges de már új adatokat? Kb annyi lett volna, hogy nesze itt vannak az új nevek és jelszavak írd be és kész!!! Pfff :F Ezért kiküldtek két embert :)

Aktív témák