Új hozzászólás Aktív témák

  • adik

    őstag

    [link]

    Ne is mond! Meg sem tudom számolni hány lába volt elgörbülve szerencsétlen AMD procinak, amit ma láttam. Tulaj töredelmes bevallása szerint kezdődött azzal, hogy hangos a hűtő (- egy-két lapát letört :D ), és hogy ezt ő ki tudja cserélni, mert hát persze, hogy ki tudja cserélni (emlékszem a srácra, és arra, is hogy önbizalomdúsan válaszolt, tök amatőr dolgokat igenis meg szoktam kérdezni, kb minden második alkalommal azért kiderül, hogy igazam van). Szóval ki is cserélte a hűtőt (tx-2-őt vett helyette), de azért amikor hozta vissza a gépet panaszkodott, hogy az újonnan felszerelt lefogató kerettel (az eredetit letörte) azért meggyűlt a baja, és olyan furán áll, és nem indul. De most már nagyon kéne, szóval nézzem meg. Hát a lábak fele csálén állt, a proci meg persze nem feküdt emiatt normálisan, nyilván az eröltetés miatt tört el a keret is. De legalább belátta, és nem problémázott azon, hogy ezt valahogy nem lehet garban elsütni. Mi gyorsak voltunk, nem oktattuk ki (azt hiszem tényleg nem volt rá szükség) a munkadijat meg - akudt munkahiányban - nem számoltuk fel neki - öröm és bódottság.

    Kettő, csipkebokor vessző!

Új hozzászólás Aktív témák