Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    Kellett egy kis idő, hogy lehiggadjak, és be tudjam írni az egyik pénteki esetet...
    Valakinek a valakije volt, de ez a végkifejletet tekintve mind1.

    Kissebségi forma család 10 év körüli gyerekkel. Gyerek elmondta az igényeit, hogy mit is szeretne. Egypárszor értésemre adták, hogy fasza gépet adjak nekik, ne valami gagyit, mert azért jöttek ide. Azon már meg sem lepődtem, hogy kb. úgy beszélt velem a csávó, mintha a legjobb haverja lennék (holott nem is ismerem).
    Megkapták az árajánlatot egy asztali PC-re, játék célra, lista áron, mutattam nekik, hogy mibe tudok kedvezményt adni. Valakinek a valakije, tehát élből mutattam nekik a szoftver és telepítési kültségeket, majd jeleztem, hogy ebből mit tudunk faragni.
    Jött a tipikus kissebbségi stílus:
    - akkó most mongyan meg nekem, hogy mennyié adod ezt nekünk, mert nekünk lesz, nem pedig cégnek, és gondolom ezeket az árakat akkor szoktad leírni, ha cégnek adod.
    - ezek listaárak, de máris mondom, hogy hogy pontosan hogyan alakul a végösszeg.
    - jó, akko ezutánmeg megbeszéjük, hogy mennyit engecc még az árból
    :F :(((
    kijött a végösszeg, azon még variáltak, hogy kerekítsük le (192.300.-), jó legyen, az a 2,3k belefér az árengedménybe.
    - akko mire rakod ezt össze nekünk?
    (én? legkorábban 2 hét múlva :DDD )
    - előreláthatólag péntek délelöttre lesz meg.
    - ááá nem! keddre szépen összerakod ezt!
    :((( :((( :(((
    - az nem fog menni, mivel egyes alkatrészek csak csütörtökön fognak megérkezni
    - ááá megóggyátok! lehozaggyátok futárra, tudom, vannak ilyen futárok
    - futár fogja hozni ígyis, de szerda-csütörtöknél elöbb nem jön erre
    még egy kis egyeztetés és megegyeztünk a csütörtök délutánban, majd folytatta amit a "vére" diktált
    - mennyiér adsz nyomtatót
    elötte már beszéltünk róla, hogy egyszerű tintasugaras kell nekik, a fia okosabb volt, az megnézte az árlistát... 10k
    - igen, 10k körültől indulnak a tintasugaras nyomtatók.
    - akkó acc egyet 5ért
    - az nem fog menni, 10k az ára.
    - na jó! majd ha gyüvünk a gépér, addig meggondohatod, és acc egyet 5ért

    Anyukád jól van? Nem mondtam már rá nekik semmit , majd ha jönnek érte, akkor megkapják hidegzuhanyba, hogy ez nem piac...

    Majd csütörtökre beöltözök nekik, hogy érezzék a törődést, és hogy tudják kit testvéreztek le... felveszem a jáccós bakancsom, sötét nadrág, csukjás pulóver... :(((

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák