Új hozzászólás Aktív témák

  • tserrof77

    senior tag

    Tegnap bejött egy Dell N5110, hdd helyére ssd. Első problem, nincs rendszerfedél, ebbe ugye az alaplap és az alsó dekni közé van kerettel felcsavarozva a hdd. Oké, legalább ki is lesz takarítva a gép! Max 1 óra, és akkor lassan csinálom. Szedegetem szét, jöttek a problémát is szépen. Első, a billentyűzet leszorítójának harmada eleve hiányzik. :W Bontom tovább, palm ki, jobb zsanér egyik fészke eleve törött :W :W Alaplap ki, a bal zsanér két fészkénél a műanyag már reped. :W :W :W Oké... kétkomponernsű kikever, fészkek pákával picit beljebbsüt. Ragasztóval kiken. Hagytam egész éjjel száradni. Közben azért a pasztázást is megcsináltam, de műanyag késsel alig bírtam levakarni a régit....

    Ma raknám össze, oké, a zsanérokon is könnyítsünk picit, ne terhelje annyira a ragasztott fészkeket. Ja, ennek a #&@@&#-nak olyan zsanértakarói vannak, hogy hozzá van sütve a vashoz. Óhogyaza... :W :W :W :W Nem baj, szike, kombinált fogó, majd ragasztó. Már összeraktam... Ügyfél még nem jött érte, de már előre sejtem, ha elmesélem neki az egész hóbelebancot, úgyse hiszi el... Nemvolt ennek semmi baja,nyílt ez rendesen... ja... még épp összefogta a palm...

    Azaz a "szokásos" max 1 órás rutinból lesz egy fél napos szívás...

    És még csak kedd van?!?!? :C :C

    Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Új hozzászólás Aktív témák