Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Out #29227 üzenetére

    Persze, azóta zsolesz010 gépe is lassú! :D

    -=RelakS=-: Hogyan lehet egy oprendszert 3 nap alatt szétk..ni? Van egy barátom, az annyira ért az informatikához, hogy mindig mindent szid, hogy így meg úgy sz@r, hülye vindóz, már elege van, mikor lesz már normális bármelyik? Egyszer újratelepítette a gépét, átment hozzá haverja, leült a gépe elé (közben a srác fürdött vagy nemtom) és poénból a felhasználó nevének beírt valami poénosat. A gyerek ideges lett és mivel nem tudta hol kell ezt átállítani utólag, újratette még egyszer a rendszert! :D
    Nem is olyan nagyon régen leültem a gépe elé, hogy keressek valamit, de olyan lassú volt az egész, hogy jobbnak láttam beállítgatni a dolgokat (már el is felejtettem miért ültem le a gép elé). Elmondása szerint sose volt ilyen gyors gépe mint ez amire én a hajam téptem! :D

    Na ilyen embereknek nem nehéz ügy. :)

    (#29228) ViZion: Ne is mond. Nálam is volt korábban egy gyerek, régi géppel, raktam neki XP-t, mondtam is utána, hogy erre én még nem tennék Win7-et, mert lassú lesz nagyon. Gyerek kérdezte még hogy de biztos, neki haverja azt mondta, hogy lehet. Mondom én is fel tudom tenni, fel LEHET rá rakni, csak nem éri meg. Elfogadta amit mondtam, de láttam rajta, hogy nem nyugodott bele és csak be van sózva. Elvitte, egy hónapon belül hív, hogy nem bootol a windows. Jajj, mondom, lehet én csináltam valamit vagy hogy lehet hogy eddig bírta. Elhozta, windows boot közben lefagy, de addig pont láttam, hogy ez már nem az én XPm volt amit felpakoltam, hanem egy Win7-es. Elmagyaráztam neki, hogy nekem mindegy, hozhatja még párszor, amíg fizet.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák