Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz SityiSXT #26981 üzenetére

    Ilyen témában dolgozom, de ilyet még én sem láttam, köszi hogy megosztottad. :R

    On: A héten történt. Helyszín egy BP-i konzol bolt.

    28 év körüli csaj bejön az apjával (vagy fene tudja) fél 7-kor (5-ig vagyunk nyitva), köszönnek.
    -Tájékoztatom őket, hogy 5-ig voltunk nyitva.
    -Mondják nem baj, csak gyors kérdésük lenne.
    -Háát jó.
    -Vettek egy 130centis fullHD-s tv-t, és kellene nekik egy konzol, hogy a gyerek tudjon játszani.
    -Ajánlom a nexgen-eket, elmondom röviden mit kell róluk tudni, majd az áraikat.
    -Húúú.. az drága. Olcsóbban nincs?
    -Tájékoztatom őket PS3, X360, WiiU árakról... volt használtan is, arról is elmondom amit érdemes (mert kérdezik).
    -Tanakodnak... kérdezgetnek... kipróbálni lehet?
    Összedugtam nekik a 360-at, megmutattam ilyen képe van.
    Összedugtam nekik egy PS3-at megmutattam ilyen képe van.
    -Húú.. és az a vitrinben az miaz?
    -Az egyik PS2, a másik Xbox Classic... de ekkora megjelenítőhöz már nem ajánlom.
    -Kérdezgetnek, összedugatják mind a két konzolt... tanakodnak vajon hogy nézne ki a kép az ő TV-jükön.
    Igyekszem lebeszélni őket erről a fura ötletről.... nem sikerül.

    Igen, végül a 130centis FullHD-s vadiúj TV-hez vettek egy PS2-őt... és még alkudni is próbáltak. :W
    (mindezt a bolt zárása után, és röpke 1.5 órát voltak a boltban, és közben egymás közt a "Szerinted?-Nemtudom! párbeszédet folytatták minden 3. percben)

    Agyam eldobtam.

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák