Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz Rover623 #1466 üzenetére

    Karácsony volt, és mindent eladtunk, a takarítónőn kívül... :D

    Amúgy S-ATA HDD, így már nem is lett is olyan egyszerű a telepítés... Felment minden, a mellékelt lemezek:
    - user guide
    - openSuse
    Driver lemezt nem adnak mostanság, minek az. Valami irodai lerakat :D

    Irány a net... Letöltöttem a gyári cuccot. Persze a cuccok felébe lehet életet lehelni. De sebaj, az ügyfél visszament, majd az ottani főokos telefonon keresztül elmagyarázta, hogy gyökér vagyok.
    Ugyanis ha a driverek kiakadnak a hangkártyánál és a modemnél, akkor az nem garos problema, mert hát Linuxot adtak hozzá... De ő már rengeteg ilyet beüzemelt, és tuti, hogy nem volt hozzáértő a telepítő...
    Jó, nekem is lehet újat mutatni, de ennyi erővel nehogy már a pogi báros eladók mondják meg, hogy kell drivert felrakni... Mindenesetre megint felrakom a rencert. És ismét kipróbálom az inglis drivert is. (Bár akkor miért van a magyar :F )
    Meg azért szerintem a driver lemezt illene a géphez adni... Vagy ha szupermen eladó már annyit beüzemelt, akkor a letöltött és jó drivereket igazán kiírhatta volna már egy lemezre... Bár lehet, hogy minden telepítésnél újra letölt mindent?

    Hülye bótos vagyok, lehet cikizni... :O

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák