Új hozzászólás Aktív témák

  • joi29

    őstag

    válasz ^Clown #12791 üzenetére

    Nekem is vannak rokonaim akik olykor tanácsot kérnek és ha baj van akkor magától értetődő hogy segítek.
    Egyszer pl behalt a rendszerük és én csak egy órácskát tudtam reájuk szakítani
    mivel a szomszéd településen laknak.
    Na gyorsan elugrottam rendbe szettem a szétzilált biost telepítettem egy 10 éves OS-t és még gyorsan beállítgattam ezt azt, hogy később se lassuljon be olyan könnyen és ha nem muszáj az indító paramétereket se tudják kitörölni a gyerekek.
    Erre másnap hívnak, hogy milyen fél munkát végeztem mert a szomszédjuk átjött és azt mondja, hogy még nincs kész minden telepítés és egy rakat program hiányzik a gépről.
    A gond nem az hogy hallgatnak a szomszédra hanem, hogy mit gondolnak mit lehet egy gépel egy óra alatt csinálni és persze te vagy a sarlatán mert nem fejezted be a dolgot.
    Ráadásul fűnek fának elmondják, hogy hogy dolgozhatsz gépekkel ha csak ilyen fél munkát végzel.
    Mondjuk azóta hívtak vagy egy tucatszor mikor volt, hogy az egész falu minden hackere sem boldogult de valahogy akkor épp sok dolgom akadt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák