Új hozzászólás Aktív témák

  • kisi

    aktív tag

    Szomszéd tegnap vett egy lapopot. Persze előtte kikérte a véleményem, milyen legyen.
    Játékra kellett. Elmagyaráztam, hogy mire figyeljen oda, egy két tippet is adtam, márka, ram, videókártya, stb...
    Este beállít vele, hogy a T***oban vették végül, 160ért, mert ott adtak hozzá nyomtatót, egeret, meg táskát is...Acer e720 t3400 proci, 2 giga ram, 250 winyó.GMA 4500M vid. :O
    Mondtam előtte, hogy odaadom a pontgyűjtő kártyám, már ha telepítenem kell, legalább jól járjak én is. (Ly***s)
    Persze, azt nem vitték el, de utána a laptoppal beállítottak, hogy tegyek rá win7et, mert linuxos szegény, és az nem megy nekik.
    Feltettem a saját (még annó ingyenesen letölthető angol tesztverzió ) win7em, a saját kulcsommal. Egyéb programok, beállítgatom, 1-2 játék..
    A srác el. (Ja ezért járt egy kóla...) Majd 5 perc múlva vissza, hogy nem magyar az op rendszer, és nem értik...
    :O

    Itt kezdett nagyon elegem lenni a dologból. Mivel este 8 fele járt már, semmi kedvem nem volt az egészhez..
    "szereztem" egy magyar nyelvű verziót, feltettem. kód persze nincs, oldja meg, én nem fogom. Programok, beállítgatás persze elmaradt, a srácot este 11 fele tessékeltem ígyis ki..
    A témát pedig azzal zártam le, hogy ami nekem volt win, az is pénzbe került, magyar nyelvűm sajnos nincs, meg kellene venni, és azt áthozni, hogy fel tudjam majd tenni.
    Reménykedem, hogy többet nem látom a laptopjával, de ez csak álom lesz szerintem..
    Igazán játékra ezt nem fogja tudni használni..Persze az lesz , hogy én ajánlottam :W

    Valahogy kicsit agresszívabbra kellene nevelni a kutyáim, úgy érzem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák