Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz kelly416 #691 üzenetére

    Tudtam ;)

    Köszi! Ja, idő lesz még megszokjátok. Én is úgy szoktam lenni az avatarcseréknél :D

    Én elengedtem a dolgot. 2003-2004 környékén teljesen tehetetlen voltam, sikertelen hitel nélkül ott álltunk 600k mínusszal. Minden igazolást, papírt, földkönyvet, stb kétszer kellett kikérni és fizetni értük, mert húzták a dolgot. Még a hitelbírálati díjat is kifizettük, mikor még azt se tudtuk, hogy kapunk-e. Lakás és életbiztosítási nyugták és kötvények sehol, semmiről se kaptunk számlát, nincs nyoma, hogy valaha is az otpnél lettünk volna, sosem volt folyószámlám náluk. De a négyszer felmondott, lemondott magán nyugdíj számlám még mindig él a maga kis 1080 forintjával. :DDD Valami 18 ezres tételt kaptunk vissza, miután a CreditHill-es ügyintézőnk, aki segített összehozni máshol a hitelt, felhívta és elég hangosan követelte a pénz kifizetését - aminek szintén nem találták nyomát az otpnél, hogy befizettük - mert ha 3 napon belül nem rendezik, majd a számvevőszék megkeresi azt a pénzt a fiókjukban. Szóval vagy ennél a pontnál, vagy amikor kiemelték a stócból a mi kérelmünket, kerültünk fel a listára. Jó lett volna, ha tájékoztatnak is erről és akkor most egy hónappal előrébb lennénk.
    Tandíj - fizetve :DDD

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák