Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Williamgrant #445 üzenetére

    Akkor beadom a derekam :D
    Szóval még '99ben pihengetésre bekerültem a bajai kórházba, merthogy sikeresen kipukkasztottam a jobb tüdőmet és kívül több levegő volt mint belül. Persze ágyzár azonnal, azaz semmi séta, hősködés. Jött a nagyvizit a főorvos, mondja, hogy szigorú fekvés. Mondom, okés, de csináljanak valamit, hogy feküdni is tudjak. (Merthogy akad némi gerincprobléma kis ízületivel meghintve) Kis pusmogás a főnővérrel, az ügyeletes dokival, majd a főorvos aszongya, hogy: Na, akkor a fiatalembernek jár az xyz injekció. Főnővér megkérdi, hogyan adják nekem, mire a fődoki:
    - Mint a dusnoki kőműves mesternek a fröccsöt.
    Nagy értetlen és kerek szemek, én meg küzdök a már a feltörő röhögéssel, ahogy full fapofával kussol a doki és várja, hogy kérdezzen valaki. Persze jött is a félénk kérdés, hogy mégis az, hogy kapta.
    Doki jobb kézzel ilyen terelő mozdulattal csak odabökte: Folyamatosan - és kisétált, mint Napóleon :DDD
    Egyébként is voltak ilyen fapofás poénjai, amitől kb szörnyethaltak páran a szobában, de én jókat derültem rajta. Mint mikor nagyvizitkor megkérdezte tőlem, hogy "Dohányzik?" Mondom, igen. Szemüveg felett rámnéz hosszan, majd kinyilatkoztatta entitási ítéletét: "Meg fog dögleni" és kivonult. Hát a többiek a szobában az ágyról majd leestek a döbbenettől, én meg csak hiéna módon vigyorogtam. Feri bá meg engem kérdez, hogy mondhat ilyet egy orvos??? Mondom neki, hát úgy, hogyő is dohányzik :DDD

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák