Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz eszakas #30850 üzenetére

    Ja ez úgy indult, hogy régen szinte csak ez volt az eszközökbe beépítve is mint ilyen lehetőség és ingyenes volt, én azóta használom. egyszer csak fizetőssé tették (akkor már azért volt alternatíva) de ugye sok helyen kellet volna bejáratott dolgokat cserélni. Gondolom ők is azért adták a 30-at a fizetésért mert látták, hogy sokan használnak több fiókot így lesz hajlandóság jobban.
    A kérdésedre viszont a jó válasz az az, hogy attól függ mennyien fizetitek ezt ;)
    Ha tovább olvasod látsz még példát, hogy mire ideális pld sok.

    Imco
    Hát leírva nem láttam sehol csak előfizettem egy partnernek egy megfigyelő kamerás projekthez (ezért is ijedtem meg amikor a 15-t írtad mert én 30 telephelyre mondtam, hogy jó de nem is figyeltem hogy mennyi ) és amikor állítottam be a jelszót megcsináltam a leírást, hogy változtassák azt meg ha azt akarják, hogy én se tudjak már belépni akkor néztem a Account Settings résznél, hogy van ilyen és kipróbáltam. Ami külön jó mert a kamera rendszer telepítőknek nem kell kiadni a jelszót amivel ha akarnának be tudnának lépni a fiókba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák