Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz VGYke #47695 üzenetére

    Pont az a lényeg, hogy ott ne lásd / tudd csatolni csak úgy mert ha te nem tudod más se tudja ... ;)
    Miért akarod látni ?
    A háttér folyamatoknál ott kéne lenni a feladatkezelőbe a Cloud Station Backup -nak (Ehhez a több részlet gomb kell a bal alsó sarokban mert alapból csak az alkalmazásokat mutatja a feladatkezelő win10-ben) . Az alkalmazásoknál csak amikor a GUI használva van akkor jelenik meg.
    Elvileg a jobb alsó sarokba ott kéne lennie az ikonjának és arra kattintva feljön a gui ahol meg tudod nézni a beállításokat, a legutóbbi tevékenységet (mit töltött fel) és a verzió intézőn át elérhető a mentés és akár vissza is állítható az ami kell.


    Vagy adsz olvasás jogot az admin felhasználódnak a DSM felületen és akkor megjelenik neki a File Stationbe és tudod ellenőrizni amit utána leveszel ha már megbízol benne, hogy jól teszi a dolgát (de az se baj ha nem én igazából azért is rejtem ezeket mert így nem jelenik meg a listában és semmi szükség, hogy ezeket a könyvtárakat lássam amikor az adminnal bent vagyok, ha szükség van rájuk akkor bármikor bekapcsolható ami kell...

    Ha beütött baj és neked kényelmesen SMB -n vissza állítani a mentést akkor adsz annak a felhasználónak is olvasás jogot akivel a többi mappát is használod és kiveszed az elrejtést ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák