Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz TripleB #88088 üzenetére

    Bicaj 17 kg körül van a leírás szerint. Konditerem? 16cm-es kidolgozott csuklóm van :D .
    Pontosítás : Naponta sokszor ellenőrzöm rádiójel-vezérelt kvarcórán. Házilagosan, csavarhúzóval, találomra állítom be. Ha nem boldogulok, ismerős szerviz barátságos órás./ Flight-tal nem boldogultam, neki elsőre sikerült - igaz, gépen ellenőrizte rögtön /.
    16-os csuklóra 42 vagy kisebb, de mindenképpen felpróbálni. Monster jól fekszik fel ekkora csuklóra is /srp307/
    Bajcsy-Zsilinszky úti szervizben évekkel ezelőtt voltam, akkor nagyon rendes mester fogadott. Ellenőrizte az órámat gépen, azt mondta még nem igényel tisztítást /15 éves 5-ös/, pénzt nem fogadott el.
    Orient,Seiko,Citizen : Szerintem nem nagyon lehet mellényúlni velük. Ha pénztárca engedi, zafír, 100m, kézzel húzható mp stoppos szerk.,acél v. titán tok. Ha kisebb az anyagi keret, jobban kell rá kicsit vigyázni /karc,víz/. Felpróbálni, ha tetszik, megvenni. Ennyi! Ha számít a ketyegés is, nekem a régi 18000-es féllengésszám jön be leginkább, erre szovjet kézihúzós a legjobb választás - pár ezer Ft. Utána a 28800-as gyors járása következik a sorban. De ez csak a fülnek szól :K .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák