Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz BAti77 #63639 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    Közben megszámoltam és összesen 20 db (oldalanként 10-10) ilyen kis stift vagy tüske van a szíjban. Minden szem ezzel kapcsolódik a következőhöz. Akkor ha beviszem óráshoz majd hétfőn, a legjobb lesz ha azt kérem, hogy cserélje ki mindegyiket?
    Hogy milyen órám van? Ezt az órát a feleségemtől kaptam két éve a 60.-ik születésnapomra. Nem volt olcsó akkor, de most sem az. Viszont szinte atom pontosan jár. Ez egy BOCCIA óra, titán tok, titán szíj, grafit számlap. Sajnos fém allergiás vagyok, így csak a titán jöhet szóba nálam. Seiko kvarc van benne, öt év elem élettartam. A megvétel után kicsit még lett pontosítva műszeresen, (lehet állítani benne az órában egy kis trimmerrrel, mert figyeltem amikor lett állítva a kvarc rezgésszáma) és így én csak a tavaszi/téli óraállításnál nyúlok az órához. Mert csak akkor állítom mindig. Ez alatt fél -fél év alatt 2-3 másodpercet siet mind összesen. Ezért mondtam, hogy szinte atom pontosan jár, pedig nem rádió vezérelt óra.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák