Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz dzsi23 #214709 üzenetére

    A fene, ez a 3x3-as mátrix kéne de nagyon :D

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • SI-ZO

    csendes tag

    válasz dzsi23 #214709 üzenetére

    Bocsánat, ha szíven ütött a kritikám. :R
    Ne vedd magadra, de nekem nagyon gagyi hatást kelt a logo. :) Evolvens Budapest...Grafikus vagyok, ezért öröm látni ilyen nulla kreatívitással megtervezett logókat....
    A Seiko sem írja rá az óráira, hogy Seiko Tokyo, ahogy Rolex Genf, vagy Omega Biel sem létezik...Nekem olyan szuvenír hatást kelt így.
    Ezzel lehet vitázni, nyilván megvan mindenkinek a saját véleménye, és ez így jó. Milyen furcsa világban élnénk, ha mindenkinek ugyan az lenne a véleménye mindenről. 😁
    Szeretném leszögezni, hogy ezekkel a hozzászólásokkal NEM az említett óra tulaját, és NEM azokat az embereket szeretném kritizálni, akik Evolvens márkájú órát vesznek, csupán magát a gyártót, tehát az Evolvenst. Ez az óra nem rossz, de korántsem tökéletes. Szeretem a karakteres, vaskos órákat, az Evolvens oldalára feltöltött képek alapján engem is elfogott a bírtoklási vágy, mert ez a számlap, nekem nagyon tetszik. De látva a valós képeket, valahogy elment tőle a kedvem.... Mostanában valamiért divat lett, hogy a lünetta nem világít. Most legfőképpen annak a kis világító festék pöttynek az eltűnésére gondolok, nem pedig arra, hogy az egész lünetta világít. Az eleve ritka volt. Viszont egy búváróránál, nem releváns, hogy nem világít a lünetta. Gyakorlatilag így, víz alatt semennyire sem lehet használni. Ha már van rajta lünetta, akkor az világítson. Ha nem világít, csak a dizájnban tesz hozzá az órához, gyakorlati haszna nem igazán van....
    A 100m-es vízállóság nekem pedig, ha már búvár óráról beszélünk, kevés.
    Azért minimum a 150-200m legyen meg.
    Amúgy nemtudom, koronazár van rajta?
    Valahogy az összkép nekem olyan fura hatást kelt. Van egy óra, ami brutálisan néz ki, szemre rámondtam volna, biztos kibír 200-300m-nyi hidrosztatikai nyomást, erre kiderül csak 100m-ig bírja.
    És a lünetta sem világít. :)
    Akkor most ez micsoda? Búvár órának kevés, divatórának meg túl jó.... Nem értem. Ez olyan mintha vennél egy Shelby Cobrát, Lada motorral....
    Maga az óra stílusban ott van, még az apró hibák, és a NEKEM nem tetsző, nulla kreatívitással megformált logó ellenére is, de a felszereltség, a tudás, nekem kevés. :N

    Polarstar: Az új Evolvens lünettája is világíthatna ilyen szépen. 😁 Ez a modell nekem is bakancslistás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák