Új hozzászólás Aktív témák

  • KelemenUhr

    aktív tag

    válasz csabulaxi #63486 üzenetére

    Én is figyelem már ezt egy ideje... Egyetemre járok, nálunk is az egyetemisták kevesebb, mint 5%-a hord órát egyáltalán, de megmondom őszintén, ezek közül is nagyon kevés, ami értékelhető, inkább a New Yorker-es, Avon katalógusos és hasonló helyeken vásárolt nagy, ocsmány krumplikat tolják... Egyelőre én sem engedhetek meg magamnak egy drágább svájci automatát (ami egyébként a vágyam lenne, talán majd diplomaosztóra... :) ), de egy - szerintem - elég igényes Casio EF-t hordok. És az is feltűnt, hogy halvány lila gőzük sincs arról, mi számít komoly órának, az enyémet a maga 40k-s árával már egy drága, komoly órának sorolná be az emberek (nem csak az egyetemen) 90%-a és fele ennyit nem adna ki egy óráért. De okos telefonra, meg ruhákra meg alkoholra nem sajnálnak súlyos tízezreket... :W

    A másik, amin meglepődtem, hogy az oktatók, professzorok sem hordanak szép, komoly órákat. Aki hord, az is ilyen 1000 éves műanyag Q&Q-t és társait. Persze mindkét táborban van 1-2 üdítő kivétel, de nem ez a jellemző... :(

    Természetesen ezért soha nem néztem le és nem is fogok senkit lenézni, csak nem értem. Persze sokáig én sem hordtam órát, szüleim erősködtek, hogy azt szeretnének adni 18-ik születésnapomra, mert hogy az maradandó, meg is fertőztek. :)

    ...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Új hozzászólás Aktív témák