Új hozzászólás Aktív témák

  • Deskdiver

    senior tag

    válasz WiZARD #62861 üzenetére

    Én igazából nem szögeztem le semmit Csak kíváncsi voltam az okára, hogy az elvileg profitból élő cégek miért nem vesznek tudomást egy piaci résről ami nincs kitöltve. Szerintem a Milsub esetében a sokéves patina miatt nem fenyegetné egy új kiadás a eredeti korabeli darabok értékét. Illetve ott van még a katonai múltja ami szintén jelentősen megdobja az árát. A felsoroltak és fel nem soroltak között szerintem sok a kortalan dizájn. Seiko H558 - Seiko Tuna hasonlóság vagy az általad említett Moonwatch stb. Én nem is igazán tudom mitől válnak egyes órák retro-vá, mert jó pár modelleknek a külső tulajdonságai a működést szolgálják. Ha megváltoztatnák nem funkcionálna úgy ahogy kell. Pl. az Amphibia domború akril üveg nélkül szerintem nem is lenne vízálló. Tulajdonképpen csak bosszús vagyok ,mert egy pár napja megint elhalásztak előlem egy Seiko BFS-t. :D

    (#62845) teratti Én is jártam úgy nem egyszer. Megláttam egy képet egy óráról. Gondoltam megveszem és kiderült már nem gyártják. Ami pedig felváltotta a modellt, teljesen másképp néz ki. Akkor miért ugynaz a neve!? :W

    (#62851) Reverting Igazad van. Szomorú ,hogy a Parnis-nak ehhez jobb szeme van, mint az eredeti gyártónak.

    (#62859) Babarnew Ismerem. Tetszik ,azonban nekem a lünetta jön be nagyon a Revolver-en. Azért szólj ha kijátszottad magad vele. ;) :D

Új hozzászólás Aktív témák