Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    válasz condy #59907 üzenetére

    Jó kérdés:) Mikor én vettem, akkor 3-at találtam ilyenből, de kettőnek nyűgje volt.(Az egyik be volt ázva, talán a másik is, már nem emlékszem pontosan)

    Érdemes Dzsanát piszkálni ilyenekkel, mert ő tud jó áron, na meg amit ő ad el, azt átnézi és kérheted szervizelve. Lehet, hogy drágább lesz mint a vaterás/olx-es darab, de át lesz nézve és patent lesz az óra legalább biztosan.

    Az enyém is tőle van, 47 óra a járástartaléka és napi 4 sec-et késik. (Ha rendesen mozog a kezem akkor 1-et)

    Azt, hogy mennyit és hogy hordod azért kérdeztem, mert az automata órának nem mindegy mennyit van rajtad és hogyan.

    Én egyetemen hordom az Omegát és bizony kevés neki a napi mozgásom, úgyhogy néha rá kell húznom, de annyira nem vész. Számoltam ezzel. Mondjuk nem csodálom, bal kézen van, jobb kézzel írok és minden 1 órából 45 percben padban ülök és írok.

    (#59912) condy : Igazából az a "poén" a mechanikusban, hogy lelke van, és sok mindentől függ, hogy hogy jár.

    Szerintem nem gáz, ha elemest választasz, bár én inkább a Solar/Eco Drive/Tough Solar irányba terelnélek.
    (Ezek ugyanolyan "elemesek", pontosak csak nem elem van bennük, hanem akksi (vagy kondenzátor, erről sokszor megy itt a vita:D) és a nap tölti. Soha nem kell elemet cserélni benne (jó, ha megnyuffan az akku 10-15 év múlva akkor kell-8 ezer ft) így nem kell megbontani az órát. Nekem szimpi dolog.

    [ Szerkesztve ]

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák