Új hozzászólás Aktív témák

  • driv4r

    tag

    válasz Memmaao #269919 üzenetére

    Értem, mire gondolsz, volt több nyílt csörte meg persze rejtett agresszió is, de mindkét 'oldalról', ami persze ab ovo hülyeség szerintem, felül kéne emelkedni ezeken. Nem voltál szerintem bunkó senkivel, én nem is a Pagani, hanem az SM logó ügyre emlékszem, de nem ér ennyit az egész. Az is van, ha beleszállsz valakinek a kedvenc márkájába, azt gyakran személyes bántásnak veszik a tulajok. Az alapvető törésvonal a két topik között szerintem az 'eredeti vs kopi', ehhez adódnak hozzá az egzisztenciális (anyagi), érzelmi, frusztrációs stb. személyes motívumok. De kinti fórumokon se jobb a helyzet, csak ott több 'dühöngő', al-topik van, egy idő után ennyi összezárt (férfi)ember óhatatlanul pszichózisokat meg drama queen jelenségeket eredményez... kéne pár csaj is ide... vagy oda... vagy egyesíteni kellene a két topikot...:)

    * amúgy én is kritizáltam ott többször is ezt a topikot, mert néha bántóan a semmiről van csak szó; ott meg túl gyakran meg csak a beszerzés a téma, és ezt ott is szóvá tettem, azzal, hogy simán átgörgetem, ami nekem nem releváns, de ez itt is így van. Ez van, ezt kell szeretni (vagy nem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák