Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    Faresz1976, rbalint88, xcvbxcvb, bluemirage, Taylor79:
    Köszi mindenkinek! :R

    #254083 bluemirage:
    Ez nem az Atlas; épp az volt a "poén", hogy semmi sem jött be abból, amit korábban leírtam: lett egy Seiko 5-öm, ami nem az Atlas, ráadásul hajtogatott szíjas, és kézi húzás sincs benne, a Tissot pedig pillangócsatos, amit mérföldekre kerültem eddig, és a tervezett 1 órából 2 lett. :) Régóta ismerem ezt az 5-öst, de igazán sosem fogott meg, most mégis bekattant nálam, talán egy yt videó miatt, vagy nem tudom, de nagyon megtetszett, élőben is marhára bejön, nem is értem, hogy nem vettem meg már évekkel ezelőtt. :D Volt már hasonló órám, egy Dagaz Thunderbolt, szintén ~38mm, homokszórt tok és szíj, field-pilóta hibrid stílus, viszont kézzel is húzható, koronazáras, 150m vízállóságú, tömör szemes, zafíros, meg minden földi jó, vagyis szinte minden téren jobb a Dagaz, de az SNK számlapja és a mutatói most jobban tetszenek, nagyon el van találva. :K

    #254079 xcvbxcvb:
    "rakhattak volna még a számlapba valami kurflit"

    Szálhúzott menta, nekem ez elég kurfli. :D

    Az SNK-ban nekem is tetszik, hogy 4 óránál van a korona, csak lehetne picit nagyobb, és kicsit jobban kiállhatna, és máris mehetne bele egy NH36. :) A szíjjal egyelőre elvagyok. Inkább a rázogatást kell még szoknom, mert a "varázskar" sem elég hatékony, hogy teljesen feltöltse a melóban monitorbámulás közben.

    #254133 Taylor79:
    Nem tiffany, néhol türkíznek írják, de szerintem inkább menta, és talán a többség ebben egyezett meg. :) Tsuyosából viszont van tiffany-szerű kék változat, az volt a másik versenyző, de az asszonnyal végül a Tissot mellett döntöttünk. Bár úgy volt, hogy ő veszi meg az első svájci órámat, de már az is tök jó volt, hogy együtt választottunk, és kivételesen a kibontással is megvártam (ami nem volt egyszerű, mert 3 napig volt nálam a doboz, úgy, hogy azt sem tudtam, hogy tényleg benne van-e az óra). :D

    [ Szerkesztve ]

    Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

Új hozzászólás Aktív témák