Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz nederlanden #240884 üzenetére

    Ha nekem lenne ilyen órám akkor nem vinném, csak márkaszervizbe. Ott elméletben még garanciát is adnak az órára. A bontatlansággal kapcsolatban, nem tudom elképzelni, hogy valaki azért fizessen többet, mert bontatlan az óra. Ahogy azt sem, hogy egy gyári szerviz megengedi magának, hogy úgy bontson meg egy órát, hogy annak komolyabb nyoma maradjon.
    Én a saját Seiko vintage 1971-es órámat is Seiko szervizbe vittem, nem egy kategória az Omegával semmiben, de biztos nem adnám egy bármilyen órás kezébe.
    Egy ilyen értékű óra esetében szerintem csak márkaszerviz játszik semmi más.

    Ha én megtudnám, hogy van egy ilyen értékű óra, és hogy nem volt a megadott 3 - 5 éves időtartammmal szervizeltetve, akkor meg sem venném, mert nagy eséllyel többe kerül a leves mint a hús, ami meg hát.

    Kb ez az árszint, ahol megéri svájci órát venni, mert itt kb a szerviz meg az óra ára még arányban is van.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák