Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Kívülállóként....

    Külön kell kezelni a hanyagul elvégzett (polírozás, nem megfelelő tisztítása bizonyos látható területeknek) és a nem elvégzett munkát.
    Előbbi könnyen (na jó szakértő szemnek könnyen) ellenőrizhető, esetleg megreklamálható, utólagos külön munkát (természetesen ingyenesen) kívánó ügy, persze ilyenkor is kérdéses, mi az ami javítható és mi az ami nem (rossz polírozás esetén élek rekonstruálása pl....volt olyan arany-acél rollerem ahol annyira elpolírozták az éleket, hogy kizárólag lünetta csere segített volna rajta, amit nem szerettem volna én állni).

    Ellenben ha egy nem ellenőrizhető (és persze az egyik legfontosabb ügyet érintem itt) folyamat nincs elvégezve (nem rendesen hanem - ahogy fórumtárs leírta - sehogy) akkor az szerintem más elbírálás alá esik részemről...amennyiben tudomást szerzek róla...és itt van a kutya elásva, hiszen ez nehezen ellenőrizhető....úgy bukhat ki, mint a fórumtársnál...megáll a vekker...

    Én anno mindig, minden megvásárolt vekkert azonnal vittem beméretni, szétszedték, féllengést ellenőriztek, szabályozták, tömítést ellenőriztek, nyomás próbáztak...ha valami nem stimmelt azonnal visítottam...

    Remélem senki érdekeit nem sértettem, senki lelki világába nem tapostam bele, nem volt szándékomban, általam fontosnak ítélt sarokpontokat fogalmaztam csak meg.....

Új hozzászólás Aktív témák