Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosanke

    senior tag

    válasz seiko #15246 üzenetére

    Szia!

    Még az ünnepek előtt jártomban bementem egy régi, már idősödő órás mesterhez is. Beszélgettünk keveset és ott mutatott nekem egy Doxa órát. Valamikor a 60-as évekbeli modell volt és nagyon szééép! Mintha most jött volna ki a gyárból. Öröm volt kézbe vennem és fel is tehettem pár percre a kezemre. Elmondta, hogy ezt az órát Ő egy barátjától kapta, aki megörökölte, de nem kellett Neki. Az óra hibás volt, nem működött és eléggé megviseltes is volt. A számlapon és a tokon is meglátszott az eltelt idő és a használat. Mert szerette volna megtartani, hát elküldte ide. Egy hónap múlva jött vissza a Doxa és csodásan néz ki. Azt mondta, hogy már lett volna rá vevő, mert kitette a kirakatba, aki ott azonnal 140 ezret akart adni érte. Az ilyen órákat olaszországban újítja fel egy erre szakosodott cég, a linken lévőek is oda küldik ki. A számlap, a mutatók, és a tok felújítása 120 EUR volt, plusz az itthoni teljes felújítás, tisztítással rugócserével még 30 ezer volt. Ha el is adta volna a kért árért, akkor is szép hasznot hozott volna az a Doxa. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák