Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz C0RVUS #142791 üzenetére

    A megbízhatósága miatt.
    Régen másképp volt az ütésbiztosítás is egy picit. És azóta is, ez csak fejlődött.
    Az ötvenes években ezek az órák az akkoriakhoz képest atomstabilnak tűntek, plusz tisztes vízállósággal rendelkeztek. Ezek köré lehetett legendát építeni. A Datejust "csak" klasszikus, ami az ötvenes évek óta adott formavilággal sikeres.
    A Day-date több amerikai elnöknek, egyéb államfőknek az órája volt.
    A Sub volt Bond is, volt katonai is, stb.
    SMP körül is van legenda. TAG monaco, IWC flieger, Seiko Pogue, Explorer, Ball, stb. Patek önmagában egy legenda.
    Ott van Bond. A jó búváróra minden helyzetben "kiszolgálja", és minden öltözethez jól tud állni.
    Milyen lenne Bond egy Celllini-ben, vagy egy deVille-ben, vagy egy antik Doxával:DDD? Röhejes.

    Te mit gondolnál legendásnak?

    (#142792) veloke
    A DJ-t csak szakavatottak vették észre rajtam, a Squale-t mindenki körbeugrálja, hogy milyen jól néz ki, stb...

    (#142793) Lami66
    Meg vannak a sznobok, meg azok, akik nagyon rá vannak kattanva az óratörténelemre, azokat meg érdekli, hogy svájci-e, és lehet akármilyen jó a Miyota.
    Eddig két 7s26-om volt. Az SKX-et sikerült tíz mp / napra szorítani sok-sok állítgatással, a másikat 15-ön jár, de nem hordom, NOS, lsd aláírásom.
    Az ETA 2892-a2-vel két órám volt eddig, SMP és TAG, mindkettő 5 másodpercen belül járt, DJ is, a Squale meg még csak egy napja van meg, nem szűrnék le semmit.
    Aztán lehet, csak nekem jött ki így a lépés.
    Nagyon japán óra párti voltam tavaly nyárig, egy svájcim sem volt csak japánok, automata chronok a 70-es évekből, meg SKX, meg automata ébresztős seiko (4006).

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // JLC Master Control 2,1m // Squale 1545 GMT 350e // Rado Captain Cook 42mm 650e // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák