Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz AtHoS #68023 üzenetére

    Válaszolok neked, de ez itt kissé off topik, a gond csupán az hogy a saját topikja használhatatlan a témának...
    Kicsit nekem profilba vág a téma, így segítek neked:
    - 20-30 perc porszívózás 4 óra töltés, kb mindegyik így van
    - A teljesítménye minél nagyobb legyen, lehetőleg 100W+
    - legyen hozzá résszívófej flexibilis csővel, különben nem fogsz sehová odaférni vele
    - karbantartani a tisztaságot jó, rendes takarításra alkalmatlan
    - sosem lesz olyan szívóereje, mint egy rendes kábeles 230V-osnak, aki ezt állítja az vagy hazudik vagy még életében nem porszívózott rendes porszívóval (WD2 Plus pl) vagy nem tud porszívózni
    - lehetőleg száraz-nedves porszívót keress, mert árban nem sok a difi
    - kábelest keress, mert a 20 perc üzemidővel a csomagtartó már nem lesz kiporszívózva egy teljes takarítás alkalmával

    Nekem nincsen garázsom, így én kettővel nyomom, van egy szivargyújtós 40W-os száraz porszívó (Hoover) és egy akkus 40W-os ami szívóerőben erősebb, valamennyire bírja a vizet (de nem wet-dry-os!) és így szoktam kiporszívózni. Végigmegyek a kábelessel, aztán ahova kell a teljesítmény oda az akkust használom (szőnyeg pl).
    A felsoroltak közül én a Concept-et venném, mert van HEPA szűrője (muhaha), tud nedveset és szárazat is, 18,5V-os az akksi, ami eléggé erőske. Aztán ha nagytakarítani szeretnél, akkor ott a műhelyporszívó. :R
    Amúgy ncc1701-et triggereld meg még ezzel, ő már porszívózott autót néhányszor. :U

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

  • ncc1701

    veterán

    válasz AtHoS #68023 üzenetére

    Ezek olyan tisztaság mániás barmoknak jók, mint én plö. Ha elmegyünk nyaralni, akkor esténként átmegyek a kocsin, h le negyen bent szemét. Nekem egy bosch szivargyújtóról működő cuccom van. Nyilván az otthoni ipari porszívóhoz képest lepkefing, mert az ipari a színt is kiszívja a kárpitból kb.
    Haver vett valami xiaomi akkus porszívót, az eléggé meggyőző erővel szívott emlékeim szerint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák