Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz djculture #90886 üzenetére

    Ez tény... bár én nyáron vettem egy terásat 7x ezerért... és azért nem szükölködök.
    Én ezt már nem tartom egy vagyonnak komoly gamer gépnél. Ha van 150-200 VGA-ra meg procira meg lapra... akkor 70-80 erre már kell hogy legyen. :)

    Fent van jópár játék, több mint 10. :)

    Uplay: AC Rogue, AC Sydicate, AC Unity, AC Chronicles Trilogy, FC 3, FC 4. (~195GB)
    Steam: Deus Ex HR, Dying Light, FC 1, FC 2, Quantum Break, 3DMark, Dishonored 2 (~175GB)
    Bnet: Star Craft II (30GB)
    Origin: BF 1, BF 3, BF 4, BF BC2, BFH, Mirrors Edge Catalyst, SW BF, Titanfall, Titanfall 2 (425GB)
    MS Store: Gears of War 4 (85GB)

    + a rendszer és apróságok... és még ígyis van vagy 30-40GB szabad hely...
    Ez mind ráfért 1TB-ra, 22 játék, és van köztük jópár soktíz gigás.
    Azért ez nem rossz. :D

    Persze igen... az újabb játékok már mind 50-60GB-ot karcolják... szóval ez se tart örökké... na de nem is játszik az ember ennél több játékkal... szóval tud törölni (átmásolni "backup"-ként), ha úgy alakul.
    Nekem is van még majd ugyanennyi HDD-re áttéve... amit csak vissza kell másolnom, ha épp az kené - bár ez ritka manapság, mint a holló. :)

    (#90888) djculture

    Megmondom őszintén én már nem tudnám elképzelni az életem HDD-n... lehet az akármilyen raid, akkor sem tudnám elképzelni tároláson kívül. Akkora a különbség. :)
    Én már csak tárolok lemezen. Elkényelmesedtem... én ezeken a HDD sebességeken már csak a hajam tépem néha, ha épp olyan nagy adatokat kell mozgatni vagy dolgozni velük. :D
    Elavult az egész, túl kellene már lépni rajtuk csak lassan megy, mert a pénz az úr, olyan lassan adagolják a piacra, hogy kész szenvedés kivárni.

    Nekem már fél órája is ment rendesen a Steam (bár én már idénre elvertem a pénzem), csak a kártyákat pörgettem ki. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák