Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Šolaire #101335 üzenetére

    Én ezelőtt úgy voltam vele hogyha magyar akkor hadd jöjjön , de az évek alatt bebizonyosodott hogy a barátjelölők nagy nagy hányada tizenpár éves kunyeráló suttyó kölök. Nem kell nekem regényt írni vagy hajbókololni , semmi ilyet nem várok el csak kommunikálni lehessen arról hogy mit is akar a friss érkező egy értelmes mondatban leírva. De a gyakorlat azt mutatja hogy visszaigazolás után a szokásos szöveg kb ez :
    csa tucc nekem vmien fegyvert kudni csgoba kene mer fater nem engedi h vegyek xD , vagy pl. olyan hogy csa latom sok jatekod van el tudod nekem kuldeni a gifteket? Vagy van pár olyan igazán flegma harcos aki nem is köszön hanem accept után csak ott virít egy trade offer az én cuccaimmal. :F Ezek a lények hogyan nőttek fel , hogyan szocializálódtak/nak , a szüleik mit adtak át ? Tekintve a steam mégiscsak egy gaming platform, feltételezem a javarésze a felhasználóknak 10es éveiben jár vagy 20as éveiben lévő fiatal, ez a fajta viselkedés vagy szubkultúra ráadásul elég elterjedtnek látszik.Nem igazán arra akarok kilyukadni hogy ez generációs általánosítás lenne a részemről vagy minden 20on éves monnyon le,de úgy vettem észre hogy az idősebb / korosabb userekkel jobban megtalálom a hangot steamen , külföldiekkel egyaránt. Ezért idén lesz először hogy kevesebb 'baráttal' zárom az évet mint ezt megelőzőkben.

    http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Új hozzászólás Aktív témák