Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz Armando_19 #398 üzenetére

    No, megnéztem mégegyszer kicsit kritikusabban. Érdemes a végső csatában a protoss zealotok mogását figyelni. Iszonyat bugos még az útkeresés. Jó néhány egység csak az átjárót keresi a többi között perceken keresztül és van olyan, ami nem jut át, csak a többi egység halálával, mert beragad egy cycle-be. Van még azért mit fejleszteni...

    less qq more pewpew!

  • AlyArkhon

    őstag

    válasz Armando_19 #499 üzenetére

    Az tuti hogy lesz benne annyi tactikai lehetőség , hogy csak győzzünk kiokoskodni valamit .... :R

    Egyébként meg a Carrier az tényleg nem volt egy nagy durranas , márcsak azért sem , mert álltalában az ellenfél nem élte meg , hogy megpillanthassa a versenyeken :DDD
    Bár mi haverokkal nyomtunk olyan csatákat is ( időkitöltés gyanánt ) , hogy fél órig senki sem támadhatott , vagy pl először lenyomtunk két gépet felszedtük a technológiáját , utanna meg 15 perc fejlesztés , és csak utánna csata .. Néha szerintem az is kell , de teljesen más tactika .. Taktika ?? A hosszú gamékban nincs is taktika , csak gyartas halomra .. :)) :DD

    Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

  • AlyArkhon

    őstag

    válasz Armando_19 #501 üzenetére

    Régi szép idők bizony bizony ...

    Mi heteket toltunk le a Starcraft előtt , azok voltak ám a szép idők ...

    Egy nagy meccset nem fogok soha elfelejteni , unokatesómmal meg haverommal nyomtunk egy full méretű térképen 1v1v1-et szal egymás ellen , de raktunk be egy zerget is meg egy terrant is ellennek ... Én lekerültem a jobb alsó sarokba , haverok meg fent voltak a bal felsőbe kb ... Átcsusszantam mihelyest lehetett egy zerg építőemberé , s elloptam . s elkezdtem felépítkezni az egységeiből .. Nem szoltam haveroknak , mert ugyeggyeztünk meg a game elején , hogy allisok leszünk amíg a két ellent ki nem nyirjuk .. :DDD ,, igen ám , csak közben unokatesóm odasúgott havernak , hogy kössenek szövetséget , ( amit én csak az első támadásuknál vettem észre , hogy miért kétszinűek a carrierek :DDD ).. :DDD . Jöttek is szinte egymás után támadni , de addigra akkora seregem volt protos zerg kompozicióból , hogy a támadásból mind a ketten menekülésre váltottak ..
    És a meccs vége az lett , hogy eggyöntetűen kijelentették , hogy : '' ez nem igaz , egyedül levert kettőnket '' :R :R :R

    Ja egyébként bajnokságot is majdnem nyertem Starcraftba , de rohadtul ideges lettem , amikor az első helyért játszottam egy muksóval .. .Bakker zergekkel betámadott az elején és végem .. csak lestem ....sokáig csak járt az agyam , hogy lehettem ilyen mafla , ilyen miatt veszíteni el egy versenyt ... :R

    Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

  • AlyArkhon

    őstag

    válasz Armando_19 #506 üzenetére

    Na az jól sikerült ... :R

    Igaz hogy nem Starcraft , hanem még a jó öreg redalert ( első rész ) amiről mesélni akarok , de a verseny tisztaságához kapcsolódóan .

    A suliba ahova jártam , rendeztek egy versenyt . Starcraft , Doom 2 vagy 3 ( nem emlékszem már ) , es Redalert .. Álltalában még órák helyett is a számtech teremben lógtam , főleg technikumban , és nyomtam még annó a redalertet , és a starcraftot . Eljött a verseny napja , szoltam haveroknak , ők is lejöttek , beirattam őket mint odavalósíakat , aztan elindult a verseny .. Nevezéseknél sokan azért nem neveztek , mert két nevet figyeltek hogy fel van-e irva .. Doomnál haveromat keresték , Redalertnél meg az enyémet .. :R .. És mi ott voltunk ...
    Haver aki Doomban alázott mindenkit , ő volt igazából az eggyetlen nagy ellenfelem ..Mit adott a szerencse ( no meg a tudas :DDD (vicc)) , sikerült egészen könnyen megvernem ..
    Ez 1v1v1v1 verseny volt mar az elodontő , a másig agon unokatesóm jutott tovább , de hozzá kell tennem azert , mert mákja volt , valahogy egymast tamadtak a tobbiek ( figyeltem mikozben jatszott ) , ő meg a végén lenyirt mindekit mamutokkal ... Nem nagy kunszt ..
    Így kerültem vele össze az utolsó 1v1-ben . Igazából ő is meg én is tudtam , hogy nincs esélye ellenem , kb egy héttel előtte kezdett el a gameval jatszani amikor szltam neki hogy verseny lesz jöjjenek le jo buli lesz . És mit adott az isten , amiko levertem a bázisát betámadott egy szervezett sereggel , és lenyomott-.. ... Kurva ideges voltam , mivel egy ember aki egy hete játszik egy gaméval annak fogalma sincsen arról hogy kell összeállítani egy csapatot .. Erre látom felállni mellőle de sunnyogósan , a nagy ellenfelemet .. :W :W :W
    Azt hittem megverem a helyszínen .. Természetesen mint utóbb kiderült jó pár tanácscal ellátta , méghozzá aljas módon , mert sokan körbe álltak ( nézősereg ) , először engem figyelt , utanna ment oda hozzá ... :DDD :DDD

    Van ilyen is .. :R

    Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Új hozzászólás Aktív témák