Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz Ghoosty #34132 üzenetére

    Ez azért elég nagyvonalú számítás....
    Ha 2 bázisod van, akkor azért reméljük még 6db dolgozó van a gázon is (/base) :D

    3 fully seturated base azért egy picit sok lenne szerintem ezen (és bármelyik másik) szinten is:D

    Mi csak az ideálisról beszéltünk, hogy mire érdemes egy bázisnál törekedni. Nyilván végjáték felé (nagyon fura, hogy folyamatosan váltogatok az angol-magyar elnevezések között:D, endgame sokkal jobban szájra áll ("H to the usky Husky" powa:D)) nincs szükség 3 fully saturated base-re, de egyébként is kétlem :). Egy sose baj, ha fullon van (amelyik a legbiztonságosabb, ez először a főbázis lesz, utána az első expand), de a másik kettő ritkán szokott fullon lenni. A lényeg, hogy 24 mineralra még oké, afelett már oversaturatednek számít.

    Jaigen, és az "építőket" se számoltad vele, ami persze sokat nem nyom a latba, révén, hogy 3nál több ritkán van :D

    Szerintem. Mondom ezt úgy, hogy 1v1ben még csak broznban se vagyok:D. (2v2ben bekerültünk aranyba haverommal, azért öt nap alatt az nem olyan rossz:D. Najó, lehet hogy ebben neki több érdeme van mint nekem :U ), úgyhogy a vitára persze nyitott vagyok!

    Szerk.:
    mass thor nálun is 3v3 ban volt:D
    jaigen, a full saturationnek is csak akkor van értelme, ha még mindegyik mineral patch él:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák