Új hozzászólás Aktív témák

  • Raynes

    tag

    válasz whbear #626 üzenetére

    Azért írtam, hogy Androidos telefonon nincs különbség! Ott a valós különbség nem tud kijönni a korlátozott minőség miatt. Itt a kolléga pont azt fejtegette, hogy nála Androidon kijön, meg így sistereg, úgy tompa. Sőt, tovább megyek, átlag, alaplapi hangkártyán sem jön ki, ha nem olyan cucc van rákötve, és normális a lejátszószoftver, még akkor sem, ha hangfalakon vagy 30 ezer forintos fejessel hallgatod.

    Vagy nagyon minőségi hangkártya, vagy optikai kimenet kell ahhoz, hogy a minőségkülönbséget észre lehessen venni.

    AAC+-ot nem próbáltam még, nem szeretem, mivel sok lejátszó nem tud beletekerni az AAC-s fájlokba sajnos. Az AAC-t csak a példa kedvéért írtam, hogy legyen egy plusz audioformátum, meg arról sok fanatikus azt állítja, hogy jobb a dinamikája, mikor ez szerintem nem igaz, de eggyel akkor is jobb összehasonlítási alap.

    Viszont jó lenne, ha az általam írt bugra tudna valaki valamit tanácsolni. A linuxos topikokban azt írták, hogy tegyek fel béta vagy régebbi klienst, azzal jó, de előbb esélyt szeretnék adni a legújabb kliensnek, mert azért csak jobb mindig frisset használni.

Új hozzászólás Aktív témák