Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz bul07 #15636 üzenetére

    attól, hogy a cikkben szereplő szerek nem veszélytelenek, a cukor ugyanúgy hulladék. Semmivel sem jobb, sőt. Kutya, eb, kopó ;] Amúgy az asszociáció továbbra sem jelent ok-okozati összefüggést, illetve, az emberek nem izoláltan csak 1 tényezőt "variálnak". És tény, hogy sok kalóriamentes édesítőt használó az élet egyéb hedonista területein "nem spórol" (pl. simán eszik szemetet hulladékkal, és sehol nem látom, hogy kontrollálva lett volna a vizsgálat metabolikus státuszra, táplálkozásra, dohányzásra, alvásra..) Ergo ez egy leíró, de érdemi infot nem szolgáltató írás. A metodika miatt korlátozottan alkalmas következtetések levonására. Én is írtam asszociációkra építkező írásokat, de, "kötelező tartozék" hogy józanul-szerényen kezeled az eredményeket ;) ;) Egyszer össze kellene már dobnom egy gyorstalpalót klin kutatások értelmezéséről, egyes "műfajok" limitációiról, erősségeiről, de magam ismerve az nem a hetekben lesz :C

    Persze egyéni döntés, ki mivel él, kevesen vannak, akik mindkettőre nemet mondanak :B Nekem közelmúltban tök jól jött a hatósági áras cukor, mert csere-kereskedelemben 5 cserép szobanövényt, óriás diffenbachiákat szereztem darabonként 1 kiló cukorért. Nincs szebb dolog, mint három hajtás dús, fél méteres diffenbachiát venni 3x250 ft-ért, miközben "boltban" egyetlen darab 4ezer ft körül van :C

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák