Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Beni2360 #23988 üzenetére

    Nekem csak pipálni kellet hogy elfogadom még az email címet is automatán töltötte

    Pörgettem és nem nyertem amúgy

    .......

    Hogy ne keljen keresni
    A vásárló az üzletben megkeresi a nyeremény terméket és a kasszához viszi azt. A kiküldött emailben
    található „Nyeremény beváltása” gombra kattintva a telefon böngészőjében megnyílik a nyereményt
    tartalmazó oldal. Az oldalon a „Vonalkód mutatása” gombra kattintva megjelenik a nyeremény
    beváltásához szükséges vonalkód. A vonalkód 15 percig lesz látható, melyet a telefon képernyőjén egy
    visszaszámláló is jelez. A 15 perc lejárta után a nyeremény többé nem váltható be. A kupont és a
    nyeremény terméket egyszerre szükséges felmutatni a pénztárosnak.
    A kuponok nem csak emailben érkeznek meg a játékos részére. A kuponok megtalálhatóak a játék
    kezdőképernyőjén a „Nyereményeim” gombra kattintva is. Ezen a képernyőn látható a még beváltható
    és a már beváltott nyeremények is. A nyereményre kattintva megnyílik a nyereményt tartalmazó oldal.
    Az oldalon a „Vonalkód mutatása” gombra kattintva megjelenik a nyeremény beváltásához szükséges
    vonalkód. A vonalkód 15 percig lesz látható, melyet a telefon képernyőjén egy visszaszámláló is jelez.
    A 15 perc lejárta után a nyeremény többé nem váltható be.
    A nyertes pörgetést vagy emailes értesítést követően a beváltásra 5 naptári nap áll rendelkezésre.

    És ahogy nézem most nincsenek olyan nagy értékű nyeremények, mint a múltkori pörgetősbe
    Tippre 4-500Ft-nál egye kerül többe


    Már most jelezem hogy ha nyernék nálam simán lehet olyan hogy nem tudom kiváltani, így az utolsó napon fel fogom ajánlani

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák