Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz sambenez #23042 üzenetére

    [link]

    Nálam pedig jó, a másik link is. Nézd meg más böngészőből :) (link hiányában idézem lentebb)

    Retorikailag hangzatos, de viszont te ellenérvelsz hitből, én meggyőződésből, úgy hogy mindkettőt használtam. évekig.

    Ahogy írtad:
    "Ráadásul nem hiszek benne, hogy minőségre ugyanaz lenne."

    Egyébként arra van válaszod miért nem árulják sehol? Olcsó, jó, flagship és mégsincs a legnagyobb láncoknál.

    Más a régiós kód, de német hálózatokba (Lidl pl.) időnként szereznek be, de nem a mo.-i értékesítés a fő terület.. itt a linkelt részből is kiderül:

    "Unilever's largest detergent brand, OMO (also known as Persil, Skip, Surf Excel depending on where you live) believes taking action, alongside others, has a positive impact on young people’s wellbeing, their communities, and the planet. We believe that all young people should feel supported and empowered to roll up their sleeves and take action on what matters to them, no matter how messy."

    Én egyébként Unilever Webshopban tudtam venni, multi cégnek adott céges kedvezménnyel (dolgozóknak való belépési és vásárlási lehetőséggel).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák