Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz MittuDomain_ #1642 üzenetére

    Penészes szalámi esetén a penészes csomagolást nem eszi meg az ember(bár van aki igen), kék penészes sajt esetén meg igen
    Rohasztott uborkát se eszem meg(kovászos)

    Én a pacalt se eszem meg, sőt mióta láttam őz nyúzását azt se fogom, mikkor potyogtak ki a nyüvek a bőr meg a hús határáról elég volt, és ez normális jelenség az őzeknél

    Annyit változtatnék sajt ügyében hogy ami normális , tehát nem büdös nem penészes és más ilyen dolog, meg nem más állat tejéből van, azt megeszem
    (nem az olyan penészessel van bajom aminek a külseje és le lehet vágni hanem ami benne van)

    Mondok jobbat, ki nem állhatom a sört
    Egyszer ittam jó sört, még gyerekoromba olyan 11évesen Szlovákiában(91-ben), bár lehet hogy azért éreztem finomnak mert amit hoztak csapolt kólát az nagyon rossz volt :DDD
    (Valami nagyon barna sör volt, szinte fekete volt a korsóban)

    Próbáltam drága sört, olcsó sört, citromost, de nem tudom elfogadni azt a keserű ízt ami megivás után a szájban marad

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák