Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Végeztem. A plat is megvan: [link]
    Nos mit mondhatnék? Év játéka? Nem tudom, lehet, nálam a Detroit-tal verseng ezért a címért. De még jön az RDR2 is.

    Eszméletlen jó volt, minden percét, minden apró feladatát élveztem. Nekem ez a Pókember, így ebben a formában működik szerintem legjobban a karakter. Mivel engem a filmek sem fogtak meg. Így viszont elérte ez a játék, hogy DC fan létemre megszeressem ezt a hőst.

    A szori:Nagyon tartalmas, értelmes, hosszú és jól felépített történet volt ez. Egy eszméletlen látványos, és drámai véggel. Az a hang a végén, az ütött rendesen. Nagyon jók voltak a bossharcok is, mind nagyon látványos volt. Egyedül Miles-t nem értem, a pkusz jelenetet. Most ő is pókember lesz? Nem vágom a Comic-ot, az lehet a baj. Nem akarok mindenre kitérni, egyszerűen minden tetszett. Számomra ez egy hibátlan élmény volt.

    Normal-on kicsit könnyű volt mondjuk.

    Most el fogom adni a játékot, de nagyon fájó szívvel, mert így lemaradok a DLC-kről...

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák