Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Peter

    őstag

    válasz Laca19 (a) #3251 üzenetére

    A 450eshez tudok csak hozzászólni.
    A főegység gyengesége jogos és tény. Persze nem gyengébb mint más hasonló kategóriájú soundbaré, csak itt a mélynyomó jobban elnyomja.
    Az összeműködése a két egységnek viszont kiemelkedően jó. Amikor megjelent (kb. 1 éve) akkor ezt több tesztben is kiemelték, és a fórumokon is lehetett olvasni róla. Persze az egész elrontható egy nem jó beállítással.
    Dinamikát azért nem érezhetted mert szerintem be volt kapcsolva a Harman volume (dinamika csökkentés).
    Ez a bajom egyébként a médiaval hogy abszolút nem adnak a beállításokra, pedig egy komolyabb terméknél ezen múlik hogy valami nagyon szarul szól vagy nagyon jól. A 450esnél nagyon tágak a lehetőségek.
    Az viszont ismét tény hogy filmezésre jó igazán. Én filmek esetén 10/8at,zenére 10/5t adok.
    Hozzáteszem (ami igazából minden hang cuccnál alap): a bt hangszórók arra valók, a mozizásra szánt hangfalat pedig rendes, minőségi alapanyaggal érdemes használni mert akkor mutatja meg mit tud.

  • gurus

    aktív tag

    válasz Laca19 (a) #3251 üzenetére

    Én csak JBL SB450 hallgatok zenét!Király! A többi zenei cuccomon nem,árulok is itt ezért samsung 5.1 drágább szettet. Én is meghallgattam A Denon DHT-S514- szerintem nem ér a 450 szintjére sőt hangerőben fele sincs dinamika szintén fasorba sincs nem is értem milyen fületek van vagy csak jó fikázni a drágább JBL 450 vagy a 5.1 bar.Igenis megérte az árát 2 db 4k tévém van de ha el kellene adnom valamit ez lenne az utolsó ami menne .Én is rendelek JBL 5.1 BAR nappaliba jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • mjani1172

    addikt

    válasz Laca19 (a) #3251 üzenetére

    Nekem jbl 450-es van. Szvsz. már sokszor kitárgyaltuk, hogy annyira nem zenére van kitalálva, inkább a látvány a lényeg és a filmek. Én legalábbis már többször írtam erről.De van abban valami amit írsz.Tényleg van amikor úgy hallom elöl csipog az egyik hátul függetlenül puffog a másik.
    Azonban van egy elég érdekes dolog amit nem tudok magyarázni, hogy mitől van az hogy néha gyönyörűen szól, de van amikor nem egy nagy szám.Én sokáig azt hittem a műfajjal van gond, de nem. Tegnap is hasonló stílusú zenéket hallgattam és ott ugyanúgy hallható volt a különbség.Én arra gondolok hogy a zene kódolása vagy hangszerelése ami ebben közrejátszik,és érzékenyebb erre mint egy hagyományos hangfalszett. Nyilván ott is megvan de itt jobban kijön.
    Én egyébként elégedett vagyok a hangjával.

Új hozzászólás Aktív témák