Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz negyven2 #73893 üzenetére

    Ennek mondjuk az a (vagy legalábbis az egyik) magyarázata, hogy nem volt elég sztori a 6 epizódra, amivel lehetett volna foglalkozni - az első szezon is jó 1.5 epizódnyi fillert tartalmazott (és a könyv is), itt meg ez valóban felment akár 4-re is. De ez nem feltétlen akkora gond, pl. az S02E02-ben a Jóbos sztori totál filler volt, mégis kb. a legjobb része volt a szezonnak. Hogy ezzel közben építgették a felek kapcsolatát, az egészen addig nem volt zavaró, amíg érdekesek voltak a történések - a bűvésztrükkös vonalat a 3. vagy 4. epizódban pl. untam, és ott jobban kilógni tűnt a lóláb, pedig igazából ugyanarra ment ki.
    A Nina / Maggie páros nekem sem tetszett, de nem azért, mert LGBTQwhatever volt, hanem azért, mert két mérsékelten színes háttérkarakterről volt szó, akik az előtérbe helyezve irritálóan és harsányan érdektelenek voltak. Crowley-ról és Aziraphale-ről viszont már a könyv kapcsán is ment a találgatás, hogy pontosan mi a reláció, szóval ebben semmi erőltetettet nem láttam, és az ebből kieső drámai kifejlet szerintem kifejezetten jól is sikerült.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák