Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz Bad Pritt #63399 üzenetére

    Szerk.: amit én nehezményezek és úgy tűnik, ti nem, hogy ez egy klasszikus példája a gyenge írásnak és karakterábrázolásnak: mikor van egy szereplőm, aki eljut egy nehezen elérhető és visszafordíthatatlan érzelmi pontra, jelen esetben oda, hogy a testvéreként szeretett másik szereplővel meg kellett küzdenie és meg kellett ölnie (amit meg is tett az ő szemszögéből), azt utána nem tehetjük semmissé azzal, hogy egy legközelebbi hasonló alkalomnál gyengébb jellemmel ruházzuk fel, aki képtelen ugyanezt megtenni még egyszer. Számtalan megoldás lett volna ennek elkerülésére, de ezzel a végkifejlettel végül csak Obi-Wan karaktere devalválódott a RotS végi állapothoz képest.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • negyven2

    veterán

    válasz Bad Pritt #63399 üzenetére

    Amúgy az összes Star Wars film szenved logikátlanságtól, plot hole--tól és armor-tól. Pluszban ott van rengeteg idióta megoldás ami csak azért került be, mert filmek, sorozatok egyik főbb célja mindig is a kapcsolódó merchandise kiszolgálása volt. És emiatt nekem ez az sorozat is "tetszett" (függetlenül attól, hogy nem volt jó). De ezt úgy kell érteni, hogy valószínűleg nem fogom újranézni. Mert bármenyire el lehet nekem bármit adni ami Star Wars, azért engem is bántanak azok a hibák amiket itt te és sokan mások is felsoroltak.

    Pedig elviekben az írógárda nem tehetségtelen senkik gyülekezete, hanem Oscar/BAFTA díjasok és jelöltek. És a készítésben résztevők többsége se a 'futottak még' kategóriából jöttek (vagyis ezen nem spórol egyáltalán a Disney... sőt!).

    Én a problémát abban látom inkább, hogy nagyon is hallgatnak a rajongokra. Pontosabban a mainstream rajongokra akik pl. ha végignézel a social media-ban, akkor láthatod, hogy az agyonmagasztaljak az Obi-Wan sorozatot is a többi mellett. Egy részüknek már attól 10/10 lett volna a sorozat, ha a 6 rész csak annyiból állt volna, ha Ewan McGregor, egy sivatagos háttér elött ülve folyamatosan csak Hello There mondana.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák