Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz la_cc #59785 üzenetére

    Az Idő Kereke
    The Wheel of Time (2022)

    Egész végig az járt a fejemben, hogy ez a Josha Stradowski totál egy Hayden Christensen klón. :D

    Amúgy én is ezt éreztem, amit írtál is ("mintha egy férfi gyűlülő feminista propaganda lenne... Rettenet az egész") mert az.
    Már a második résznél éreztem, hogy... "fú hát ezt lehet skippelni kéne", de fene a hülye befejezősdi fejem, csak végigszenvedtem ezt a fost.. pedig csak 8 rész volt... és abból is 6 dupla sebességgel.
    Próbálok rajta nem fogást találni, de egyszerűen nem megy. Jó, oké, szép tájképek vannak, az tény, ez a része rendben volt de kb. ennyi. Mikor lovagolnak vagy sétálnak (mert kb. az egész egy roadmovie) akkor vannak valóban szépen fényképezett tájak.
    Viszont, minden más szar benne... de nem csak úgy simán, hanem kegyetlenül. Mind a színészkedés (szinte az összes színészre igaz ez), mind a történet és annak mellékszáljai (minek vannak ezek a fehér ruhás "gyűrű gyűjtők", ha megismerésük után, pár epizóddal később a "képzeletbeli(?) farkasok" simán leölik őket és mindenki megy a maga dolgára), mind a narratíva vezetés, mind a zene, a harcok (leszámítva 1-2 kidolgozotabb jelenetet), a végső boss-fight, a lezárásnak csúfolt valami és még sorolhatnám.

    Egyszerűen nem tud szétesni a sorozat, mert 1 olyan pillanata sincs, amikor egyben lenne... és ehhez azért már tehetség kell, főleg hogy úgy tudom ez nem is "kis költségvetésű" valami. :B
    Én értem, hogy a prime is akart magának egy új, cool fantasy sorozatot, igaz, hogy kb. mindenhonnan össze van lopkodva az ötlet a történethez, amit még el is néznék, de még így is botrány és ostoba az egész.

    ...és imdb-n most 7.2 ponton áll ez. --- szerk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák