Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz -FreaK- #48688 üzenetére

    A kocsis szimbolóm olyan jól sikerült, hogy én például észre se vettem. :DD

    (#48689) jonnyjoker01:

    Ne érts félre én is nagyon szeretem a sorozatot. Nagyon sok nagyon jó része volt. Én nem gondolom, hogy ez a többszörös személyiségről szólt volna. Persze az is fontos része, de van még más rész is ami érdekes:
    - reálisan bemutatott tech hekk. Hát nem ez volt a fűszer az egészben? a ph-n vagyunk, végre, végre egy sorozat, amit valódi hackerek szakértettek meg és reálisra sikerült.
    - Társadalmi problémák feltárása: nekem az a rész is nagyon tetszett, hogy a kisember hogy boldogul a konglomerátumokkal szemben. Nagyon erős társadalomkritika is.
    - Családi dráma. Esküszöm a testvérkapcsolat alakulása érdekelt a vége felé a legjobban. Meg hogy Elliot élete végre vágányra kerüljön.

    Az ilyen filmek közül a harcosok klubbja és a pszyicho a legismertebb. Könyvben az 5. shellyt nagyon ajnlom, mivel abban a kezelése és a gyógyulása is le van írva! Pl az nem igaz, hogy mr robot és mastermind nem lesz többé hanem "az igazi Elliot". Ilyen nincs, olyan van, hogy mind jelen lesz egyszerre.

    De itt és itt még sorolnak néhányat.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák