Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz BITBOYS #47276 üzenetére

    Van egy nagyon jó alapfílingje, az sokat nyom a latba (meg Krista Kosonen is ;] ). Illetve a főcímzenéje (Ain't no love...) azóta is az egyik kedvencem :) Lehet hogy az elvárásaim nem stimmelnek (ha aktuális problémákat akar feszegetni, akkor feszegesse, ha scifi akar lenne, akkor ideje volna :DDD , ha nyomozós sorozat, akkor nyomozzanak, ne csak mindig közöljék hogy megtaláltuk a következő láncszemet), de így hogy csak 6 rész az első évad, szerintem eléggé nem tartanak még sehol, remélem ütős lesz az évadzáró. Eddig minden részben volt(ak) olyan jelenet(ek), amikor utána még percekig csak járt az agyam, ez az 5. rész után elmaradt.

    Na jó, most hogy felidéztem, azért eléggé érdekel hogy mit és honnan tud (még) a hittérítő (nem emlékszem hogy mondta volna a nevét, most áttekertem de nem találtam). De komolyan, honnan jön ez az "időlyuk"? :) Nem a jó értelemben kezdett el érdekelni, hanem a felvezetetlenül bedobunk valamit, majd nem magyarázzuk meg módon...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák