Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz k-adi #47155 üzenetére

    Na befejeztuk tegnap este. Igazad volt az utolso par resz egy fokkal jobbra sikerult. Nekem tetszett a befejezes hogy Montit lecsuktak a nemi eroszak miatt es pont rossz kozegbe kerult aminek meg is lett a kovetkezmenye. Az is jo volt hogy tulajdonkeppen mi is tortent Bryce-szal. Valoban volt ennek a szezonnak egy olyan hangulata mintha kissebb szerecsenmosdatasba kezdtek volna vele kapcsolatban, de az utolso reszben azert kimutatta a foga feherjet megint a kis rohadek, ugyhogy azert nem estek at a lo masik oldalara. Szerintem. Az meg hogy a gyerekek osszezartak a rendorok elott es a hulljon a fergese utat valasztottak nekem teljesen megfelelt. Az meg hogy Alex apukaja elegette a srac ruhait egyertelmuve tette hogy nagyonis felfogta hogy itt megetettek a nagy dumaval csak hogy a fiat vedjek meg a tobbieket. Ez oke. Nem hiszem hogy van az az apa a vilagon aki maskent tenne. Marmint normalis apa, nem az ilyen Monti apja kategorias baromra gondoltam. :)
    Mi volt az a nagyon nagy szivesseg amit Justin kert attol a sittes fazontol amiert beajanlotta hogy neki fog arulni cserebe elete vegeig??
    Azt nem garantalom hogy a negyedik szezont is vegig fogom nezni (mintahogy a masodikat is kihagytam), de egynek jo volt.
    Dude, this shit is fucked bro.... :DDD
    6/10

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák